Czytajmy, czytajmy, czytajmy! Czytajmy po to, aby wprowadzić do swojego życia nieco radości i szczęścia. Uśmiechu i koloru – w szczególności, jeżeli komuś wydaje się, że jego życie jest nudne i nie może liczyć na inne radości. Dzięki temu, że samodzielnie zaprosimy do naszego życia innych bohaterów nasze życie stanie się bardziej kolorowe i radosne. Mamy tyle fantastycznych książek na rynku, cieszących się pozytywnymi opiniami wśród czytelników. Korzystajmy z tego i bierzmy się za czytanie. Jedną z takich pozycji jest “Wróg mojego brata” Caroline Angel (https://www.taniaksiazka.pl/wrog-mojego-brata-caroline-angel-p-1389327.html).

Aranżowane małżeństwo

Dzisiaj nie mówi się raczej o czymś takim, jak aranżowane małżeństwo. W XXI wieku takie słowa raczej nikomu nie przychodzą na myśl. Chyba, że w rodzinach królewskich, aczkolwiek coraz rzadziej mamy do czynienia z takimi sytuacjami. Caroline Angel ten motyw postanowiła jednak wykorzystać w swojej książce i to cała akcję umieszczając właśnie w XXI wieku. Jak się okazuje to sprawia, że powstała książka idealna, która cieszy się wieloma dobrymi opiniami. Warto spojrzeć na dzieło, które ma już ponad  trzy i pół miliona czytelniczek i czytelników serwisu Wattpad. W tym oto dziele możemy poznać Abby. Jest to bardzo młodziutka dziewczyna, która ma całe życie przed sobą. Niedługo kończy 18 lat i dopiero zaczyna na poważnie myśleć o życiu. Tylko, że jej babcia ma co do niej zupełnie inne plany. Seniorka rodu chce, żeby jej wnuczka wyszła za mąż zaraz po 18 urodzinach za Nigela. Chłopak był przyjacielem Abby w dzieciństwie i często się razem bawili. Babcia chce dążyć do tego chociażby nie wiadomo co. Tylko, że jest jeden problem. Abby praktycznie już nie pamięta Nigela. W sumie to są dwa, bardzo poważne problemy.

Na przekór wszystkim

Abby na pewno nie kocha Nigela. Za to coraz częściej zaczyna rozmyślać o Blake’u. Tylko, że jest jeden problem – jest to chłopak, który na pewno nie będzie akceptowany przez jej rodzinę. Na dodatek Blake jest wrogiem numer jeden brata Abby. Babcia także nie darzy tego chłopaka sympatią. Nie chce go widzieć w swojej rodzinie. Czy mając na względzie własne dobro i przywiązane do rodziny Abby wybierze chłopaka? Czy jednak będzie posłuszna babci? To bardzo dobre pytanie. Abby i Blake są razem. Tylko, że na swojej drodze napotykają wiele przeciwieństw i nie będzie im łatwo pośród codziennych zawirowań. Czy ta dwójka młodych ludzi będzie w stanie poradzić sobie ze wszystkim? Tego wszyscy czytelnicy dowiedzą się z książki “Wróg mojego brata“.

Edukacja autorstwa Racool_studio - pl.freepik.com
Tags: